Hledat | Pokročilé vyhledávání
Navigace:  Úvodní stránka > Slovenská republika > Trnavský > Penzion Na Mlyne

Penzion Na Mlyne

Mlynárska 14
919 35 Hrnčiarovce nad Parnou
Kontakt:
Tel:   +421 918 907 418
E-mail:   namlyne@namlyne.sk
Další prezentace tohoto subjektu:
priestory ponúkajú možnosť relaxu ako v letných tak aj v zimných mesiacoch. V zadnej časti je ihrisko pre deti s terasou pre rodičov aby mali svoje ratolesti pod dohľadom a kto radšej relaxuje oddychom, pre neho sme pripravili masáže, saunu a vírivku.
Penzion Na Mlyne
Penzion Na Mlyne

Sdílet

 

Mapa

 

tagy

Typ zařízení

  • Penzion
 

Podobná zařízení v okolí

Hotel Legend

Hotel Legend

Dunejská Streda

Hotel Satelit

Hotel Satelit

Piešťany

 

Jeseník

Nově zrekonstruovaný wellness & spa hotel se nachází v lázeňském městě Jeseník. Místo je vyhledávané nejen kvůli zdejším světově proslulým lázním, ale také pro unikátní klima a krásnou přírodu.

Praha 10 Benice

Park Holiday je rekreační komplex s nejširší nabídkou fitness a wellness služeb, hotelem s moderním kongresovým zázemím, salonem Vitalbody, jehož posláním je péče o zevnějšek, restaurantem a bary a řadou dalších služeb, které Vám zpříjemní pobyt.

Rychnov nad Kněžnou

April hotel Panorama je čtyřhvězdičkový hotel, který je situován na klidném místě na okraji města Rychnov nad Kněžnou v podhůří Orlických hor. Jedná se o rodinný wellness hotel s nadstandardním vybavením a příjemným personálem.

Znojmo

Poznejte pohodlné a moderní prostředí hotelu Happy Star, který byl postaven roku 2005. Hotel se nachází v Hnanicích, 8 km od města ZnojmoNechte se okouzlit Národním parkem Podyjí nebo moravským vínem, sportujte či odpočívejte v našem wellness centru.