Hledat | Pokročilé vyhledávání
Navigace:  Úvodní stránka > Slovenská republika > Trnavský > Penzion Na Mlyne

Penzion Na Mlyne

Mlynárska 14
919 35 Hrnčiarovce nad Parnou
Kontakt:
Tel:   +421 918 907 418
E-mail:   namlyne@namlyne.sk
Další prezentace tohoto subjektu:
priestory ponúkajú možnosť relaxu ako v letných tak aj v zimných mesiacoch. V zadnej časti je ihrisko pre deti s terasou pre rodičov aby mali svoje ratolesti pod dohľadom a kto radšej relaxuje oddychom, pre neho sme pripravili masáže, saunu a vírivku.
Penzion Na Mlyne
Penzion Na Mlyne

Sdílet

 

Mapa

 

tagy

Typ zařízení

  • Penzion
 

Podobná zařízení v okolí

Penzion Tematín

Penzion Tematín

Moravany nad Váhom

Hotel Legend

Hotel Legend

Dunejská Streda

 

Rychnov nad Kněžnou

April Hotel Panorama je čtyřhvězdičkový hotel na klidném místě v Rychnově nad Kněžnou v podhůří Orlických hor. Rodinný wellness hotel s nadstandardním vybavením a příjemným personálem, jehož cílem je uspokojit i ta nejnáročnější přání hostů.

Praha 10 Benice

Park Holiday je rekreační komplex s nejširší nabídkou fitness a wellness služeb, hotelem s moderním kongresovým zázemím, salonem Vitalbody, jehož posláním je péče o zevnějšek, restaurantem a bary a řadou dalších služeb, které Vám zpříjemní pobyt.

Patince

Wellness Hotel Patince je oázou pokoja a harmónie, kam môžete uniknúť pred stresom okolitého uponáhľaného sveta. U nás úplne vypnete a zabudnete na starosti, dokonale zrelaxujete svoje telo i dušu.

Znojmo

Poznejte pohodlné a moderní prostředí hotelu Happy Star, který byl postaven roku 2005. Hotel se nachází v Hnanicích, 8 km od města ZnojmoNechte se okouzlit Národním parkem Podyjí nebo moravským vínem, sportujte či odpočívejte v našem wellness centru.

Jeseník

Nově zrekonstruovaný wellness & spa hotel se nachází v lázeňském městě Jeseník. Místo je vyhledávané nejen kvůli zdejším světově proslulým lázním, ale také pro unikátní klima a krásnou přírodu.