Hledat | Pokročilé vyhledávání
Navigace:  Úvodní stránka > Slovenská republika > Trnavský > Penzion Tematín

Penzion Tematín

hvězdahvězdahvězda
Krížna 350
922 21 Moravany nad Váhom
Kontakt:
Tel:   +421 337 970 479
E-mail:   tematin@tematin.sk
Další prezentace tohoto subjektu:
Penzión Tematín vyniká komornou, rodinnou atmosférou a profesionálnym a zároveň osobným prístupom k hosťom, je situovaný uprostred krásnej, starostlivo udržiavanej záhrady, interiér je zariadený v rustikálnom štýle. Klimatizovaná reštaurácia ponúka lahodné jedlá pripravované z prvotriednych surovín, milovníci vína si môžu vybrať z viac ako 100 druhov vín od popredných slovenských a zahraničných vinárov. Wellness centrum ponúka širokú škálu príjemných uvoľňujúcich procedúr poskytovaných diplomovanými fyzioterapeutmi s viac ako 25 ročnou praxou - See more at: http://www.tematin.sk/index.php?option=com_content&view=article&id=46&Itemid=34&lang=sk#sthash.HYpxotGI.dpuf
Penzion Tematín
Penzion Tematín

Sdílet

 

Mapa

 

tagy

Typ zařízení

  • Restaurace
  • Penzion
 

Podobná zařízení v okolí

Hotel Kormorán

Hotel Kormorán

Šamorín - Čilistov

Hotel Legend

Hotel Legend

Dunejská Streda

 

Jeseník

Nově zrekonstruovaný wellness & spa hotel se nachází v lázeňském městě Jeseník. Místo je vyhledávané nejen kvůli zdejším světově proslulým lázním, ale také pro unikátní klima a krásnou přírodu.

Rychnov nad Kněžnou

April hotel Panorama je čtyřhvězdičkový hotel, který je situován na klidném místě na okraji města Rychnov nad Kněžnou v podhůří Orlických hor. Jedná se o rodinný wellness hotel s nadstandardním vybavením a příjemným personálem.

Praha 10 Benice

Park Holiday je rekreační komplex s nejširší nabídkou fitness a wellness služeb, hotelem s moderním kongresovým zázemím, salonem Vitalbody, jehož posláním je péče o zevnějšek, restaurantem a bary a řadou dalších služeb, které Vám zpříjemní pobyt.

Znojmo

Poznejte pohodlné a moderní prostředí hotelu Happy Star, který byl postaven roku 2005. Hotel se nachází v Hnanicích, 8 km od města ZnojmoNechte se okouzlit Národním parkem Podyjí nebo moravským vínem, sportujte či odpočívejte v našem wellness centru.