Hledat | Pokročilé vyhledávání
Navigace:  Úvodní stránka > Slovenská republika > Trnavský
 

Počet subjektů v kraji: 22

Hotel Sv. Michal

Hotel Sv. Michal

Skalica

Pre všetkých hostí, ktorí hľadajú uvoľnenie po namáhavom dni ponúkame služby Relax centra, ktoré sa nachádza v podkroví hotela a v mesiacoch júl a august prešlo kompletnou rekonštrukciou.

 
Event Hotel Kaskády

Event Hotel Kaskády

Galanta

Rezort Kaskády poskytuje svoje služby od roku 1997. Hlavné zameranie tvorili vzdelávacie aktivity v oblasti práva, 10 ročná spolupráca s UK a jej právnickou fakultou. Spolupracovali sme aj s Trnavskou Univerzitou, Vysokou školu v Sládkovičove a s mnohými inými vzdelávacími centrami.

 
1 | 2 | 3
« Předchozí 3 z 3

Znojmo

Poznejte pohodlné a moderní prostředí hotelu Happy Star, který byl postaven roku 2005. Hotel se nachází v Hnanicích, 8 km od města ZnojmoNechte se okouzlit Národním parkem Podyjí nebo moravským vínem, sportujte či odpočívejte v našem wellness centru.

Rychnov nad Kněžnou

April hotel Panorama je čtyřhvězdičkový hotel, který je situován na klidném místě na okraji města Rychnov nad Kněžnou v podhůří Orlických hor. Jedná se o rodinný wellness hotel s nadstandardním vybavením a příjemným personálem.

Jeseník

Nově zrekonstruovaný wellness & spa hotel se nachází v lázeňském městě Jeseník. Místo je vyhledávané nejen kvůli zdejším světově proslulým lázním, ale také pro unikátní klima a krásnou přírodu.

Praha 10 Benice

Park Holiday je rekreační komplex s nejširší nabídkou fitness a wellness služeb, hotelem s moderním kongresovým zázemím, salonem Vitalbody, jehož posláním je péče o zevnějšek, restaurantem a bary a řadou dalších služeb, které Vám zpříjemní pobyt.