Hledat | Pokročilé vyhledávání
Navigace:  Úvodní stránka > Slovenská republika > Trnavský
 

Počet subjektů v kraji: 22

Hotel sv. Ludmila

Hotel sv. Ludmila

Skalica

Cesta alejou sa dotkne svojim štíhlym bokom parku a za moment Vás vysadí v jeho strede pred fontánou. Oblúk stavieb otvára náruč svojim návštevníkom a vstup priamo na recepciu s obrazom duše mesta. Hotel na samom okraji Skalice tvorí hranicu medzi starobylým kráľovským mestom a malebnou krajinou.

 
Hotel Panoráma

Hotel Panoráma

Piešťany - Banka 7

Hotel Panoráma vyrástol na úpätí vrchu Červená veža s panoramatickým výhľadom na Piešťany, svetoznáme kúpeľné mesto. Je umiestnený v malebnom a pokojnom prostredí lesoparku, len 10 minút pešej chôdze do centra mesta Piešťany.

 
1 | 2 | 3
« Předchozí 3 z 3

Praha 10 Benice

Park Holiday je rekreační komplex s nejširší nabídkou fitness a wellness služeb, hotelem s moderním kongresovým zázemím, salonem Vitalbody, jehož posláním je péče o zevnějšek, restaurantem a bary a řadou dalších služeb, které Vám zpříjemní pobyt.

Patince

Wellness Hotel Patince je oázou pokoja a harmónie, kam môžete uniknúť pred stresom okolitého uponáhľaného sveta. U nás úplne vypnete a zabudnete na starosti, dokonale zrelaxujete svoje telo i dušu.

Rychnov nad Kněžnou

April hotel Panorama je čtyřhvězdičkový hotel, který je situován na klidném místě na okraji města Rychnov nad Kněžnou v podhůří Orlických hor. Jedná se o rodinný wellness hotel s nadstandardním vybavením a příjemným personálem.

Jeseník

Nově zrekonstruovaný wellness & spa hotel se nachází v lázeňském městě Jeseník. Místo je vyhledávané nejen kvůli zdejším světově proslulým lázním, ale také pro unikátní klima a krásnou přírodu.

Znojmo

Poznejte pohodlné a moderní prostředí hotelu Happy Star, který byl postaven roku 2005. Hotel se nachází v Hnanicích, 8 km od města ZnojmoNechte se okouzlit Národním parkem Podyjí nebo moravským vínem, sportujte či odpočívejte v našem wellness centru.