Hledat | Pokročilé vyhledávání
Navigace:  Úvodní stránka > Slovenská republika > Trnavský
 

Počet subjektů v kraji: 22

Hotel Máj

Hotel Máj

Piešťany

Sympatický plne bezbariérový Spa & Wellness Hotel Máj Piešťany pre všetky generácie, pre seniorov i rodiny s deťmi je tu pre Vás so svojou ponukou. Takmer 50 relaxačných, liečebných a skrášľovacích služieb pod jednou strechou.

 
Penzion Tematín

Penzion Tematín

Moravany nad Váhom

Penzión Tematín sa nachádza v Moravanoch nad Váhom, 3 km od centra kúpeľného mesta Piešťany, v údolí rieky Váh, pod západným úpätím vrchov Považského Inovca v nadmorskej výške 162 m.n.m. Jeho poloha a klíma ho predurčuje k stráveniu príjemnej dovolenky počas celého roka.

 
1 | 2 | 3
« Předchozí 3 z 3

Jeseník

Nově zrekonstruovaný wellness & spa hotel se nachází v lázeňském městě Jeseník. Místo je vyhledávané nejen kvůli zdejším světově proslulým lázním, ale také pro unikátní klima a krásnou přírodu.

Patince

Wellness Hotel Patince je oázou pokoja a harmónie, kam môžete uniknúť pred stresom okolitého uponáhľaného sveta. U nás úplne vypnete a zabudnete na starosti, dokonale zrelaxujete svoje telo i dušu.

Praha 10 Benice

Park Holiday je rekreační komplex s nejširší nabídkou fitness a wellness služeb, hotelem s moderním kongresovým zázemím, salonem Vitalbody, jehož posláním je péče o zevnějšek, restaurantem a bary a řadou dalších služeb, které Vám zpříjemní pobyt.

Znojmo

Poznejte pohodlné a moderní prostředí hotelu Happy Star, který byl postaven roku 2005. Hotel se nachází v Hnanicích, 8 km od města ZnojmoNechte se okouzlit Národním parkem Podyjí nebo moravským vínem, sportujte či odpočívejte v našem wellness centru.