Hledat | Pokročilé vyhledávání
Navigace:  Úvodní stránka > Slovenská republika > Žilinský > Hotel Áčko

Hotel Áčko

hvězdahvězdahvězda
Hrabovská cesta 34
034 01 Ružomberok
Kontakt:
Tel:   +421 444 332 485
E-mail:   hotelacko@nextra.sk
Další prezentace tohoto subjektu:
Naše relax centrum je určené na oddych, odreagovanie sa a na načerpanie nových síl. Príjemné chvíle môžete stráviť v bazéne, saune, vo vírivke, v soláriu a fitnes. Vyhrievaný bazén prekvapí nielen svojim umelecky nezvyčajným prevedením, ale aj svojou prívetivou atmosférou. Je zabezpečený nepretržitou filtráciou vody, ktorá prefiltruje celý objem bazéna každé 3 hodiny. Má zabezpečenú nepretržitú filtráciu vody, ktorá prefiltruje celý objem niekoľkokrát za 1 hodinu. Je určená maximálne pre 4 osoby. Teplota vody je 34 stupňov. Celý priestor relax centra je klimatizovaný. Biosauna je určená pre ľudí, ktorí zle znášajú teploty vo fínskej saune, alebo tým, ktorým nevyhovuje vysoká vlhkosť parných sáun. Čokoládový vzhľad pokožky Vám aj v zimnom období zabezpečí prístroj ERGOLINE 22 SUPER POWER. Tí, ktorí sú náročnejší na svoju postavu, si ju môžu vylepšiť na 5 prístrojoch s rôznym zameraním.
Hotel Áčko
Hotel Áčko

Sdílet

 

Mapa

 

tagy

Typ zařízení

  • Hotel
 

Podobná zařízení v okolí

Hotel Mikulášska chata

Hotel Mikulášska chata

Liptovský Mikuláš

Hotel Bystrina

Hotel Bystrina

Demanovská Dolina

Hotel Bystrička

Hotel Bystrička

Bystrička

 

Znojmo

Poznejte pohodlné a moderní prostředí hotelu Happy Star, který byl postaven roku 2005. Hotel se nachází v Hnanicích, 8 km od města ZnojmoNechte se okouzlit Národním parkem Podyjí nebo moravským vínem, sportujte či odpočívejte v našem wellness centru.

Rychnov nad Kněžnou

April hotel Panorama je čtyřhvězdičkový hotel, který je situován na klidném místě na okraji města Rychnov nad Kněžnou v podhůří Orlických hor. Jedná se o rodinný wellness hotel s nadstandardním vybavením a příjemným personálem.

Praha 10 Benice

Park Holiday je rekreační komplex s nejširší nabídkou fitness a wellness služeb, hotelem s moderním kongresovým zázemím, salonem Vitalbody, jehož posláním je péče o zevnějšek, restaurantem a bary a řadou dalších služeb, které Vám zpříjemní pobyt.

Jeseník

Nově zrekonstruovaný wellness & spa hotel se nachází v lázeňském městě Jeseník. Místo je vyhledávané nejen kvůli zdejším světově proslulým lázním, ale také pro unikátní klima a krásnou přírodu.