Hledat | Pokročilé vyhledávání
Navigace:  Úvodní stránka > Slovenská republika > Žilinský > Hotel Bystrička

Hotel Bystrička

hvězdahvězdahvězda
Bystrička 152
038 04 Bystrička
Kontakt:
Tel:   +421 434 385 277
E-mail:   hotelbystricka@hotelbystricka.sk
Další prezentace tohoto subjektu:
Klasická horúca sauna s nižšou vlhkosťou pri teplote 95 - 105 stupňov. Má blahodárne účinky na naše zdravie a je výborná ako prevencia proti rôznym chorobám a zvyšuje odolnosť organizmu. Je založená na žiarení špeciálneho keramického infražiariča. Infračervené žiarenie prehrieva vaše telo do hĺbky, preniká do svalového tkaniva a práve preto k intenzívnemu poteniu dochádza už pri teplote okolo 50 Stupňov.
Hotel Bystrička
Hotel Bystrička

Sdílet

 

Mapa

 

tagy

Typ zařízení

  • Hotel
 

Podobná zařízení v okolí

Hotel Grand, Jasná

Hotel Grand, Jasná

Liptovský Mikuláš 1

Horský hotel Mních

Horský hotel Mních

Liptovský Mikuláš

 

Praha 10 Benice

Park Holiday je rekreační komplex s nejširší nabídkou fitness a wellness služeb, hotelem s moderním kongresovým zázemím, salonem Vitalbody, jehož posláním je péče o zevnějšek, restaurantem a bary a řadou dalších služeb, které Vám zpříjemní pobyt.

Znojmo

Poznejte pohodlné a moderní prostředí hotelu Happy Star, který byl postaven roku 2005. Hotel se nachází v Hnanicích, 8 km od města ZnojmoNechte se okouzlit Národním parkem Podyjí nebo moravským vínem, sportujte či odpočívejte v našem wellness centru.

Jeseník

Nově zrekonstruovaný wellness & spa hotel se nachází v lázeňském městě Jeseník. Místo je vyhledávané nejen kvůli zdejším světově proslulým lázním, ale také pro unikátní klima a krásnou přírodu.

Rychnov nad Kněžnou

April hotel Panorama je čtyřhvězdičkový hotel, který je situován na klidném místě na okraji města Rychnov nad Kněžnou v podhůří Orlických hor. Jedná se o rodinný wellness hotel s nadstandardním vybavením a příjemným personálem.