Hledat | Pokročilé vyhledávání
Navigace:  Úvodní stránka > Slovenská republika > Žilinský > Hotel Bystrina

Hotel Bystrina

hvězdahvězdahvězda
Hotel Bystrina 23
031 01 Demanovská Dolina
Kontakt:
Tel:   +421 445 548 163
E-mail:   hotelbystrina@hotelbystrina.sk
Další prezentace tohoto subjektu:
Vstúpte do nášho wellness a vychutnajte si oddych nielen v parných saunách ale aj v infasaune, fínskej saune a bylinkovej saune. Rímsku parnú saunu ocenia najmä alergici, lebo vzduch nie je nasycovaný prírodným olejom. Prednosťou našej fínskej sauny je atraktívna saunová pec, ktorá automaticky zvlhčuje priestor prenášaním lávových kameňov z priestoru pece do medeného kotlíka s vodou, a tým zabezpečuje ustálenú vlhkosť priestoru. Tí, ktorí zle znášate vysokú teplotu si vychutnáte pobyt v infrasaune, ktorá je veľmi príjemná a nezaťažuje nadmerne organizmus. Doprajte si dokonalé prekrvenie svojho tela s hydromasážnymi tryskami a vzdušným gejzírom vo whirlpool bazéne či prekrvenie chodidiel pomocou kameňov v Kneipovom kúpeli. Pre saunových labužníkov máme pripravenú najkrajšiu procedúru - ochladzovací bazén. Ak dávate prednosť miernejšej forme ochladenia, určite využite ľadové vedro alebo jednu z našich spŕch – sprcha so svetelnou terapiou, masážna sprcha alebo turbo sprcha.
Hotel Bystrina
Hotel Bystrina

Sdílet

 

Mapa

 

tagy

Typ zařízení

  • Hotel
 

Podobná zařízení v okolí

Hotel Družba Jasná

Hotel Družba Jasná

Demänovská Dolina

Hotel Strachanovka

Hotel Strachanovka

Liptovský Ján

Hotel Ostredok

Hotel Ostredok

Demanovská Dolina

 

Praha 10 Benice

Park Holiday je rekreační komplex s nejširší nabídkou fitness a wellness služeb, hotelem s moderním kongresovým zázemím, salonem Vitalbody, jehož posláním je péče o zevnějšek, restaurantem a bary a řadou dalších služeb, které Vám zpříjemní pobyt.

Jeseník

Nově zrekonstruovaný wellness & spa hotel se nachází v lázeňském městě Jeseník. Místo je vyhledávané nejen kvůli zdejším světově proslulým lázním, ale také pro unikátní klima a krásnou přírodu.

Rychnov nad Kněžnou

April hotel Panorama je čtyřhvězdičkový hotel, který je situován na klidném místě na okraji města Rychnov nad Kněžnou v podhůří Orlických hor. Jedná se o rodinný wellness hotel s nadstandardním vybavením a příjemným personálem.

Znojmo

Poznejte pohodlné a moderní prostředí hotelu Happy Star, který byl postaven roku 2005. Hotel se nachází v Hnanicích, 8 km od města ZnojmoNechte se okouzlit Národním parkem Podyjí nebo moravským vínem, sportujte či odpočívejte v našem wellness centru.