Hledat | Pokročilé vyhledávání
Navigace:  Úvodní stránka > Slovenská republika > Žilinský > Hotel Centrum Čadca

Hotel Centrum Čadca

hvězdahvězdahvězda
Matičné námestie 2891/2A
022 01 Čadca
Kontakt:
Tel:   +421 414 334 112
E-mail:   centrum@domes.sk
Další prezentace tohoto subjektu:
Využite relaxačné služby vlastného wellness centra, kde na vás čaká absolútna regenerácia. V hoteli si môžete vybrať parnú, fínsku a infra saunu, alebo načerpať nové sily v relaxačnej miestnosti. Welness je pre vás otvorený denne od 14.00 do 21.00 hodiny. Hoteloví hostia majú zahrnuté využívanie wellness centra v cene ubytovania.
Hotel Centrum Čadca
Hotel Centrum Čadca

Sdílet

 

Mapa

 

tagy

Typ zařízení

  • Hotel
 

Podobná zařízení v okolí

Penzión Villa Helia

Penzión Villa Helia

Dolný Kubín

Hotel Marlene

Hotel Marlene

Oščadnica

Hotel Bystrička

Hotel Bystrička

Bystrička

 

Rychnov nad Kněžnou

April hotel Panorama je čtyřhvězdičkový hotel, který je situován na klidném místě na okraji města Rychnov nad Kněžnou v podhůří Orlických hor. Jedná se o rodinný wellness hotel s nadstandardním vybavením a příjemným personálem.

Znojmo

Poznejte pohodlné a moderní prostředí hotelu Happy Star, který byl postaven roku 2005. Hotel se nachází v Hnanicích, 8 km od města ZnojmoNechte se okouzlit Národním parkem Podyjí nebo moravským vínem, sportujte či odpočívejte v našem wellness centru.

Jeseník

Nově zrekonstruovaný wellness & spa hotel se nachází v lázeňském městě Jeseník. Místo je vyhledávané nejen kvůli zdejším světově proslulým lázním, ale také pro unikátní klima a krásnou přírodu.

Praha 10 Benice

Park Holiday je rekreační komplex s nejširší nabídkou fitness a wellness služeb, hotelem s moderním kongresovým zázemím, salonem Vitalbody, jehož posláním je péče o zevnějšek, restaurantem a bary a řadou dalších služeb, které Vám zpříjemní pobyt.