Hledat | Pokročilé vyhledávání
Navigace:  Úvodní stránka > Slovenská republika > Žilinský > Hotel Diery

Hotel Diery

hvězdahvězdahvězda
Biely Potok 664
013 06 Terchová
Kontakt:
Tel:   +421 415 695 322
E-mail:   info@hotel-diery.sk
Další prezentace tohoto subjektu:
Hotel Diery Vám od roku 2016 ponúka okrem skvelých služieb na hoteli a v našej terchovskej kolibe Diery, už aj kompletne nový wellness. Táto prístavba bola dokončená koncom roku 2015 a veľmi rýchlo sa stala obľúbenou súčasťou letnej i zimnej dovolenky. Celková kapacita wellness hotela Diery je 16 osôb, pričom sa vždy snažíme rozložiť rezervácie do celého dňa, aby ste mali čo možno najväčší pocit súkromného wellness. Často teda budete v našom wellness iba vo dvojici alebo samotná rodinka.
Hotel Diery
Hotel Diery

Sdílet

 

Mapa

 

tagy

Typ zařízení

  • Hotel
 

Podobná zařízení v okolí

HOTEL BOBOTY

HOTEL BOBOTY

Terchová

Hotel GAVURKY

Hotel GAVURKY

Terchová

Hotel Barbora

Hotel Barbora

Malužiná

 

Rychnov nad Kněžnou

April hotel Panorama je čtyřhvězdičkový hotel, který je situován na klidném místě na okraji města Rychnov nad Kněžnou v podhůří Orlických hor. Jedná se o rodinný wellness hotel s nadstandardním vybavením a příjemným personálem.

Praha 10 Benice

Park Holiday je rekreační komplex s nejširší nabídkou fitness a wellness služeb, hotelem s moderním kongresovým zázemím, salonem Vitalbody, jehož posláním je péče o zevnějšek, restaurantem a bary a řadou dalších služeb, které Vám zpříjemní pobyt.

Znojmo

Poznejte pohodlné a moderní prostředí hotelu Happy Star, který byl postaven roku 2005. Hotel se nachází v Hnanicích, 8 km od města ZnojmoNechte se okouzlit Národním parkem Podyjí nebo moravským vínem, sportujte či odpočívejte v našem wellness centru.

Jeseník

Nově zrekonstruovaný wellness & spa hotel se nachází v lázeňském městě Jeseník. Místo je vyhledávané nejen kvůli zdejším světově proslulým lázním, ale také pro unikátní klima a krásnou přírodu.