Hledat | Pokročilé vyhledávání
Navigace:  Úvodní stránka > Slovenská republika > Žilinský > Hotel Jánošík

Hotel Jánošík

hvězdahvězdahvězdahvězda
Jánošíkovo nábrežie 1
031 01 Liptovský Mikuláš
Kontakt:
Tel:   +421 445 522 721
E-mail:   recepcia@hoteljanosik.sk
Další prezentace tohoto subjektu:
Jánošík sa nachádza v Liptovskom Mikuláši, iba 5 minút od centra mesta. Ponúka pohodlné ubytovanie a rad wellness zariadení. Jeho výsadné poloha vám umožní relaxáciu i možnosť zapojenia sa do početných športových aktivít. Neďaleko hotela nájdete akvapark a lyžiarsky areál Jasná. Jánošík prevádzkuje kúpeľné centrum, ktoré je prístupné za príplatok. Zahŕňa niekoľko sáun (parná, bylinkovou a fínska), masáže, tepidárium, vírivku a bazén s protiprúdom. Využiť možno tiež konferenčná sála, ktorý je ideálny pre kongresy, semináre a mítingy. Je vybavený najnovším technickým zariadením.
Hotel Jánošík
Hotel Jánošík

Sdílet

 

Mapa

 

tagy

Typ zařízení

  • Hotel
 

Podobná zařízení v okolí

Hotel Mikulášska chata

Hotel Mikulášska chata

Liptovský Mikuláš

Wellness Hotel Chopok

Wellness Hotel Chopok

Liptovský Mikuláš

Horský hotel Mních

Horský hotel Mních

Liptovský Mikuláš

 

Znojmo

Poznejte pohodlné a moderní prostředí hotelu Happy Star, který byl postaven roku 2005. Hotel se nachází v Hnanicích, 8 km od města ZnojmoNechte se okouzlit Národním parkem Podyjí nebo moravským vínem, sportujte či odpočívejte v našem wellness centru.

Rychnov nad Kněžnou

April hotel Panorama je čtyřhvězdičkový hotel, který je situován na klidném místě na okraji města Rychnov nad Kněžnou v podhůří Orlických hor. Jedná se o rodinný wellness hotel s nadstandardním vybavením a příjemným personálem.

Praha 10 Benice

Park Holiday je rekreační komplex s nejširší nabídkou fitness a wellness služeb, hotelem s moderním kongresovým zázemím, salonem Vitalbody, jehož posláním je péče o zevnějšek, restaurantem a bary a řadou dalších služeb, které Vám zpříjemní pobyt.

Jeseník

Nově zrekonstruovaný wellness & spa hotel se nachází v lázeňském městě Jeseník. Místo je vyhledávané nejen kvůli zdejším světově proslulým lázním, ale také pro unikátní klima a krásnou přírodu.