Hledat | Pokročilé vyhledávání
Navigace:  Úvodní stránka > Slovenská republika > Žilinský > Hotel Marlene

Hotel Marlene

hvězdahvězdahvězda
Oščadnica Dedovka č. 1799
023 01 Oščadnica
Kontakt:
Tel:   +421 414 382 732
E-mail:   marlene@marlene.sk
Další prezentace tohoto subjektu:
V hoteli Marlene Vám isto dobre padne návšteva wellness centra s bazénom, saunou, vírivou vaňou a s možnosťou masáže. Wellness centrum sa nachádza v prízemí hotela Marlene. V priestoroch šatní sú uzamykateľné skrinky. Wellness centrum je prístupné aj pre neubytovaných hostí.
Hotel Marlene
Hotel Marlene

Sdílet

 

Mapa

 

tagy

Typ zařízení

  • Hotel
 

Podobná zařízení v okolí

 

Praha 10 Benice

Park Holiday je rekreační komplex s nejširší nabídkou fitness a wellness služeb, hotelem s moderním kongresovým zázemím, salonem Vitalbody, jehož posláním je péče o zevnějšek, restaurantem a bary a řadou dalších služeb, které Vám zpříjemní pobyt.

Rychnov nad Kněžnou

April hotel Panorama je čtyřhvězdičkový hotel, který je situován na klidném místě na okraji města Rychnov nad Kněžnou v podhůří Orlických hor. Jedná se o rodinný wellness hotel s nadstandardním vybavením a příjemným personálem.

Znojmo

Poznejte pohodlné a moderní prostředí hotelu Happy Star, který byl postaven roku 2005. Hotel se nachází v Hnanicích, 8 km od města ZnojmoNechte se okouzlit Národním parkem Podyjí nebo moravským vínem, sportujte či odpočívejte v našem wellness centru.

Jeseník

Nově zrekonstruovaný wellness & spa hotel se nachází v lázeňském městě Jeseník. Místo je vyhledávané nejen kvůli zdejším světově proslulým lázním, ale také pro unikátní klima a krásnou přírodu.