Hledat | Pokročilé vyhledávání
Navigace:  Úvodní stránka > Slovenská republika > Žilinský > Hotel Mikulášska chata

Hotel Mikulášska chata

hvězdahvězdahvězda
Demanovská Dolina 75
031 01 Liptovský Mikuláš
Kontakt:
Tel:   +421 918 371 702
E-mail:   recepcia@mikulasskachata.sk
Další prezentace tohoto subjektu:
K dovolenke na horách neodmysliteľne patrí i relax. V jednom z najkrajších wellness centier v Demänovskej doline, môžete nasávať krásy a energiu z nízkotatranskej prírody. Náš saunový svet pozostáva zo štyroch druhov sáun, veľkej vírivky, Kneipovho kúpeľa či masážnej sprchy, ktoré dodajú telu i duši tú správnu dávku relaxu. Nechajte sa opájať i majstrovstvom rúk našich masérov, ktorí vášmu telu doprajú to správne uvoľnenie. Po namáhavej aktivite, alebo ako súčasť wellness pobytu, každému dobre padne chvíľa oddychu, počas ktorej necháte „ťažkosti zo svojich pliec“ v starostlivosti odborníkov. Sme tu pre vás!
Hotel Mikulášska chata
Hotel Mikulášska chata

Sdílet

 

Mapa

 

tagy

Typ zařízení

  • Hotel
 

Podobná zařízení v okolí

Hotel FIS Jasná

Hotel FIS Jasná

Liptovský Mikuláš

Hotel Jánošík

Hotel Jánošík

Liptovský Mikuláš

Horský hotel Mních

Horský hotel Mních

Liptovský Mikuláš

 

Jeseník

Nově zrekonstruovaný wellness & spa hotel se nachází v lázeňském městě Jeseník. Místo je vyhledávané nejen kvůli zdejším světově proslulým lázním, ale také pro unikátní klima a krásnou přírodu.

Praha 10 Benice

Park Holiday je rekreační komplex s nejširší nabídkou fitness a wellness služeb, hotelem s moderním kongresovým zázemím, salonem Vitalbody, jehož posláním je péče o zevnějšek, restaurantem a bary a řadou dalších služeb, které Vám zpříjemní pobyt.

Rychnov nad Kněžnou

April hotel Panorama je čtyřhvězdičkový hotel, který je situován na klidném místě na okraji města Rychnov nad Kněžnou v podhůří Orlických hor. Jedná se o rodinný wellness hotel s nadstandardním vybavením a příjemným personálem.

Znojmo

Poznejte pohodlné a moderní prostředí hotelu Happy Star, který byl postaven roku 2005. Hotel se nachází v Hnanicích, 8 km od města ZnojmoNechte se okouzlit Národním parkem Podyjí nebo moravským vínem, sportujte či odpočívejte v našem wellness centru.

Patince

Wellness Hotel Patince je oázou pokoja a harmónie, kam môžete uniknúť pred stresom okolitého uponáhľaného sveta. U nás úplne vypnete a zabudnete na starosti, dokonale zrelaxujete svoje telo i dušu.