Hledat | Pokročilé vyhledávání
Navigace:  Úvodní stránka > Slovenská republika > Žilinský > Hotel Summit

Hotel Summit

hvězdahvězdahvězda
Bešeňová 155
034 83 Bešeňová
Kontakt:
Tel:   +421 444 303 311
E-mail:   recepcia@hotelsummit.sk
Další prezentace tohoto subjektu:
Hotelové relax centrum je tu pre vás, keď túžite zažiť romantický relax vo dvojici, chcete uvoľnene relaxovať len so svojimi priateľmi, alebo keď potrebujete byť sami, maximálne "vypnúť" a nebyť nikým rušení. Naše relax centrum vám poskytne nielen pohodlie domáceho prostredia, ale aj výhodu uzavretej spoločnosti - maximálneho súkromia a intimity bez prítomnosti cudzích osôb - len pre vás.
Hotel Summit
Hotel Summit

Sdílet

 

Mapa

 

tagy

Typ zařízení

  • Hotel
 

Podobná zařízení v okolí

Hotel Grand

Hotel Grand

Žilina

Hotel Áčko

Hotel Áčko

Ružomberok

ARMAN hotel

ARMAN hotel

Nižná nad Oravou

 

Rychnov nad Kněžnou

April hotel Panorama je čtyřhvězdičkový hotel, který je situován na klidném místě na okraji města Rychnov nad Kněžnou v podhůří Orlických hor. Jedná se o rodinný wellness hotel s nadstandardním vybavením a příjemným personálem.

Jeseník

Nově zrekonstruovaný wellness & spa hotel se nachází v lázeňském městě Jeseník. Místo je vyhledávané nejen kvůli zdejším světově proslulým lázním, ale také pro unikátní klima a krásnou přírodu.

Znojmo

Poznejte pohodlné a moderní prostředí hotelu Happy Star, který byl postaven roku 2005. Hotel se nachází v Hnanicích, 8 km od města ZnojmoNechte se okouzlit Národním parkem Podyjí nebo moravským vínem, sportujte či odpočívejte v našem wellness centru.

Praha 10 Benice

Park Holiday je rekreační komplex s nejširší nabídkou fitness a wellness služeb, hotelem s moderním kongresovým zázemím, salonem Vitalbody, jehož posláním je péče o zevnějšek, restaurantem a bary a řadou dalších služeb, které Vám zpříjemní pobyt.