Hledat | Pokročilé vyhledávání
Navigace:  Úvodní stránka > Slovenská republika > Žilinský > Hotel Svätojánsky kaštieľ

Hotel Svätojánsky kaštieľ

hvězdahvězdahvězda
Starojánska 24
032 03 Liptovský Ján
Kontakt:
Tel:   +421 445 219 293
E-mail:   info@svatojanskykastiel.sk
Další prezentace tohoto subjektu:
Súčasťou hotelového relaxačného centra je tradičná fínska sauna s kapacitou 6 osôb, ktorá má priaznivé účinky na zdravie. Je výborná ako prevencia proti rôznym chorobám a zvyšuje odolnosť organizmu. Potením sa z tela vyplavujú všetky toxíny a následné ochladzovanie zvyšuje otužovanie. V našom relaxačnom centre sa môžete ochladiť studenou vodou priamo z ochladzovacieho vedra a pocítite pri tom silu, ktorá prejde Vašim telom a prekrví každú jeho časť. Doprajte si príjemnú masáž za pomoci vodných trysiek, ktoré uvoľnia všetky svaly vo Vašom tele a zároveň prekrvia celý organizmus.
Hotel Svätojánsky kaštieľ
Hotel Svätojánsky kaštieľ

Sdílet

 

Mapa

 

tagy

Typ zařízení

  • Hotel
 

Podobná zařízení v okolí

Hotel Liptovský Dvor

Hotel Liptovský Dvor

Liptovský Ján

Hotel Strachanovka

Hotel Strachanovka

Liptovský Ján

 

Znojmo

Poznejte pohodlné a moderní prostředí hotelu Happy Star, který byl postaven roku 2005. Hotel se nachází v Hnanicích, 8 km od města ZnojmoNechte se okouzlit Národním parkem Podyjí nebo moravským vínem, sportujte či odpočívejte v našem wellness centru.

Praha 10 Benice

Park Holiday je rekreační komplex s nejširší nabídkou fitness a wellness služeb, hotelem s moderním kongresovým zázemím, salonem Vitalbody, jehož posláním je péče o zevnějšek, restaurantem a bary a řadou dalších služeb, které Vám zpříjemní pobyt.

Jeseník

Nově zrekonstruovaný wellness & spa hotel se nachází v lázeňském městě Jeseník. Místo je vyhledávané nejen kvůli zdejším světově proslulým lázním, ale také pro unikátní klima a krásnou přírodu.

Rychnov nad Kněžnou

April hotel Panorama je čtyřhvězdičkový hotel, který je situován na klidném místě na okraji města Rychnov nad Kněžnou v podhůří Orlických hor. Jedná se o rodinný wellness hotel s nadstandardním vybavením a příjemným personálem.