Hledat | Pokročilé vyhledávání
Navigace:  Úvodní stránka > Slovenská republika > Žilinský > Hotel Villa Bianca

Hotel Villa Bianca

hvězdahvězdahvězda
Bernolákova 4378/3
031 01 Liptovský Mikuláš
Kontakt:
Tel:   +421 905 661 874
E-mail:   villabianca@villabianca.sk
Další prezentace tohoto subjektu:
Hotel v Liptovskom Mikuláši Arthotel Villa Bianca sa nachádza v tichej zóne centra mesta Liptovský Mikuláš. Svojou polohou, originalitou interiéru a súkromnou atmosférou je určený predovšetkým pre biznis klientelu. Vybavenie hotela a najbližšie okolie so svojimi turistickými, športovými a kultúrnymi možnosťami iste uspokojí aj pobytovú klientelu. Kúpeľ v horúcom a suchom vzduchu, uvoľňuje telo i dušu, nervové napätie, prináša fyzickú aj psychickú relaxáciu.Sauna je určená pre 2-3 osoby. Masáž tvorená zmiešaním teplej vody a vzduchových bublín v špeciálnych tryskách. Bazén je určený pre 2 osoby.
Hotel Villa Bianca
Hotel Villa Bianca

Sdílet

 

Mapa

 

tagy

Typ zařízení

  • Hotel
 

Podobná zařízení v okolí

Hotel FIS Jasná

Hotel FIS Jasná

Liptovský Mikuláš

Hotel Jánošík

Hotel Jánošík

Liptovský Mikuláš

Horský hotel Mních

Horský hotel Mních

Liptovský Mikuláš

 

Znojmo

Poznejte pohodlné a moderní prostředí hotelu Happy Star, který byl postaven roku 2005. Hotel se nachází v Hnanicích, 8 km od města ZnojmoNechte se okouzlit Národním parkem Podyjí nebo moravským vínem, sportujte či odpočívejte v našem wellness centru.

Rychnov nad Kněžnou

April hotel Panorama je čtyřhvězdičkový hotel, který je situován na klidném místě na okraji města Rychnov nad Kněžnou v podhůří Orlických hor. Jedná se o rodinný wellness hotel s nadstandardním vybavením a příjemným personálem.

Jeseník

Nově zrekonstruovaný wellness & spa hotel se nachází v lázeňském městě Jeseník. Místo je vyhledávané nejen kvůli zdejším světově proslulým lázním, ale také pro unikátní klima a krásnou přírodu.

Praha 10 Benice

Park Holiday je rekreační komplex s nejširší nabídkou fitness a wellness služeb, hotelem s moderním kongresovým zázemím, salonem Vitalbody, jehož posláním je péče o zevnějšek, restaurantem a bary a řadou dalších služeb, které Vám zpříjemní pobyt.