Hledat | Pokročilé vyhledávání
Navigace:  Úvodní stránka > Slovenská republika > Žilinský > KÚPELE LÚČKY

KÚPELE LÚČKY

hvězdahvězdahvězda
Lúčky
034 82 Lúčky
Kontakt:
Tel:   +421 444 375 111
E-mail:   recepcia@kupele-lucky.sk
Další prezentace tohoto subjektu:
V júli 2013 otvorili kúpele v suteréne Dependance Liptov nové Wellness. Jeho súčasťou je soľná jaskyňa – mokrá aj suchá, Jacuzzi so slanou vodou pripravenou z morskej soli, fínska sauna, infrasauna, ochladzovacia kaďa. Vo wellness si klienti môžu vychutnať kombináciu slanej vody v Jacuzzi a saunovania vo fínskej saune a infrasaune. Tu poskytujeme možnosť objednať si celé Wellness na 60 minút, ako bonus pri objednávke pre 2 osoby dostanú klienti Sekt 0,33 l.
KÚPELE LÚČKY
KÚPELE LÚČKY

Sdílet

 

Mapa

 

tagy

Typ zařízení

  • Hotel
 

Podobná zařízení v okolí

Hotel Villa Bianca

Hotel Villa Bianca

Liptovský Mikuláš

Hotel Strachanovka

Hotel Strachanovka

Liptovský Ján

 

Jeseník

Nově zrekonstruovaný wellness & spa hotel se nachází v lázeňském městě Jeseník. Místo je vyhledávané nejen kvůli zdejším světově proslulým lázním, ale také pro unikátní klima a krásnou přírodu.

Praha 10 Benice

Park Holiday je rekreační komplex s nejširší nabídkou fitness a wellness služeb, hotelem s moderním kongresovým zázemím, salonem Vitalbody, jehož posláním je péče o zevnějšek, restaurantem a bary a řadou dalších služeb, které Vám zpříjemní pobyt.

Rychnov nad Kněžnou

April hotel Panorama je čtyřhvězdičkový hotel, který je situován na klidném místě na okraji města Rychnov nad Kněžnou v podhůří Orlických hor. Jedná se o rodinný wellness hotel s nadstandardním vybavením a příjemným personálem.

Znojmo

Poznejte pohodlné a moderní prostředí hotelu Happy Star, který byl postaven roku 2005. Hotel se nachází v Hnanicích, 8 km od města ZnojmoNechte se okouzlit Národním parkem Podyjí nebo moravským vínem, sportujte či odpočívejte v našem wellness centru.