Hledat | Pokročilé vyhledávání
Navigace:  Úvodní stránka > Slovenská republika > Žilinský > Kaštieľ Gbeľany

Kaštieľ Gbeľany

hvězdahvězdahvězdahvězda
Hlavná 140
013 02 Gbeľany
Kontakt:
Tel:   +421 414 204 141
E-mail:   reception@chateaugbelany.com
Další prezentace tohoto subjektu:
Vstúpte do oázy pokoja. Wellness CHATEAU GBELANY je útočiskom pre všetkých, ktorí potrebujú relax pre svoje telo i dušu. Je ideálnym miestom, kde sa môžete zhlboka nadýchnuť a nechať sa hýčkať. Uvoľnite sa a doprajte si osviežujúce procedúry, vyskúšajte niektorú z piatich druhov sáun a na záver oddychujte v relaxačnej miestnosti alebo vo vírivke s nádherným výhľadom do anglického parku. Ponuku našich služieb vieme prispôsobiť vašim individuálnym požiadavkám, aby ste mohli načerpať maximum energie. Naším cieľom je vytvoriť pre ubytovaných i neubytovaných hostí príjemnú atmosféru v priestore plnom pokoja, vôní a relaxačnej hudby.
Kaštieľ Gbeľany
Kaštieľ Gbeľany

Sdílet

 

Mapa

 

tagy

Typ zařízení

  • Hotel
 

Podobná zařízení v okolí

HOTEL BOBOTY

HOTEL BOBOTY

Terchová

Hrad a Kaštieľ

Hrad a Kaštieľ

Liptovský Hrádok

 

Patince

Wellness Hotel Patince je oázou pokoja a harmónie, kam môžete uniknúť pred stresom okolitého uponáhľaného sveta. U nás úplne vypnete a zabudnete na starosti, dokonale zrelaxujete svoje telo i dušu.

Znojmo

Poznejte pohodlné a moderní prostředí hotelu Happy Star, který byl postaven roku 2005. Hotel se nachází v Hnanicích, 8 km od města ZnojmoNechte se okouzlit Národním parkem Podyjí nebo moravským vínem, sportujte či odpočívejte v našem wellness centru.

Praha 10 Benice

Park Holiday je rekreační komplex s nejširší nabídkou fitness a wellness služeb, hotelem s moderním kongresovým zázemím, salonem Vitalbody, jehož posláním je péče o zevnějšek, restaurantem a bary a řadou dalších služeb, které Vám zpříjemní pobyt.

Rychnov nad Kněžnou

April Hotel Panorama je čtyřhvězdičkový hotel na klidném místě v Rychnově nad Kněžnou v podhůří Orlických hor. Rodinný wellness hotel s nadstandardním vybavením a příjemným personálem, jehož cílem je uspokojit i ta nejnáročnější přání hostů.

Jeseník

Nově zrekonstruovaný wellness & spa hotel se nachází v lázeňském městě Jeseník. Místo je vyhledávané nejen kvůli zdejším světově proslulým lázním, ale také pro unikátní klima a krásnou přírodu.