Hledat | Pokročilé vyhledávání
Navigace:  Úvodní stránka > Slovenská republika > Žilinský > Relax hotel Sojka

Relax hotel Sojka

hvězdahvězdahvězda
Malatíny 104
032 15 Malatíny
Kontakt:
Tel:   +421 445 475 656
E-mail:   hotel@sojka.eu
Další prezentace tohoto subjektu:
Od roku 2009 je náš hotel o čosi väčší. Máme 12 nadštandardných izieb “superior”, wellness centrum, vnútorný bazén s detským bazénom, priestory pre školenia a semináre, novú recepciu s malým obchodíkom, internetovým kútom a kanceláriami. V hoteli môžete navyše relaxovať aj vďaka relax procedúram, ktoré zabezpečujeme hosťom spolu s našimi masérmi. V zozname relax procedúr môžete nájsť rôzne druhy masáží (od klasických, športových, lymfatických až po regeneračné). Našim cieľom je neustále zlepšovať a rozširovať naše služby, ale popri tom nestratiť našu jedinečnú atmosféru.“ Chceli by sme vás pozvať na strávenie dovolenky v našom hoteli. Privítame vás so slovenskou pohostinnosťou a budeme sa snažiť, aby ste sa u nás cítili čo najlepšie.
Relax hotel Sojka
Relax hotel Sojka

Sdílet

 

Mapa

 

tagy

Typ zařízení

  • Hotel
 

Podobná zařízení v okolí

 

Znojmo

Poznejte pohodlné a moderní prostředí hotelu Happy Star, který byl postaven roku 2005. Hotel se nachází v Hnanicích, 8 km od města ZnojmoNechte se okouzlit Národním parkem Podyjí nebo moravským vínem, sportujte či odpočívejte v našem wellness centru.

Jeseník

Nově zrekonstruovaný wellness & spa hotel se nachází v lázeňském městě Jeseník. Místo je vyhledávané nejen kvůli zdejším světově proslulým lázním, ale také pro unikátní klima a krásnou přírodu.

Rychnov nad Kněžnou

April hotel Panorama je čtyřhvězdičkový hotel, který je situován na klidném místě na okraji města Rychnov nad Kněžnou v podhůří Orlických hor. Jedná se o rodinný wellness hotel s nadstandardním vybavením a příjemným personálem.

Praha 10 Benice

Park Holiday je rekreační komplex s nejširší nabídkou fitness a wellness služeb, hotelem s moderním kongresovým zázemím, salonem Vitalbody, jehož posláním je péče o zevnějšek, restaurantem a bary a řadou dalších služeb, které Vám zpříjemní pobyt.