Hledat | Pokročilé vyhledávání
Navigace:  Úvodní stránka > Slovenská republika > Žilinský > Villa Nečas Žilina

Villa Nečas Žilina

hvězdahvězdahvězdahvězda
Pri Celulózke 3494
011 61 Žilina
Kontakt:
Tel:   +421 415 091 001
E-mail:   majchrakova@villanecas.sk
Další prezentace tohoto subjektu:
Ubytovaní hostia majú možnosť využiť masáže a wellnes, ktorý Vám ponúka nikým nerušený relax s príjemným osvetlením a relaxačnou hudbou. Počas týždňa je wellness otvorený od 15.00 do 21.00 hodiny. Počas víkendu je wellness otvorený od 14.00 do 20.00 hodiny. Saunu i masáž našej šikovnej masérky si môžete objednať priamo na recepcii hotela.
Villa Nečas Žilina
Villa Nečas Žilina

Sdílet

 

Mapa

 

tagy

Typ zařízení

  • Hotel
 

Podobná zařízení v okolí

 

Znojmo

Poznejte pohodlné a moderní prostředí hotelu Happy Star, který byl postaven roku 2005. Hotel se nachází v Hnanicích, 8 km od města ZnojmoNechte se okouzlit Národním parkem Podyjí nebo moravským vínem, sportujte či odpočívejte v našem wellness centru.

Jeseník

Nově zrekonstruovaný wellness & spa hotel se nachází v lázeňském městě Jeseník. Místo je vyhledávané nejen kvůli zdejším světově proslulým lázním, ale také pro unikátní klima a krásnou přírodu.

Praha 10 Benice

Park Holiday je rekreační komplex s nejširší nabídkou fitness a wellness služeb, hotelem s moderním kongresovým zázemím, salonem Vitalbody, jehož posláním je péče o zevnějšek, restaurantem a bary a řadou dalších služeb, které Vám zpříjemní pobyt.

Rychnov nad Kněžnou

April hotel Panorama je čtyřhvězdičkový hotel, který je situován na klidném místě na okraji města Rychnov nad Kněžnou v podhůří Orlických hor. Jedná se o rodinný wellness hotel s nadstandardním vybavením a příjemným personálem.