Hledat | Pokročilé vyhledávání
Navigace:  Úvodní stránka > Navštívili jsme > Hotel Abácie
Hotel Abácie
U Abácie 491
757 01 Valašské Meziříčí
Kontakt:
Tel:   571 613 830
E-mail:   recepce@hotel-abacie.cz
Více informací o hotelu:
Základní zápis Hotel Abácie
Hotel Abácie
Hotel Abácie Hotel Abácie Hotel Abácie
 

 

Hotelový komplex Abácie najdete na okraji Valašského Meziříčí, v blízkosti soutoku Vsetínské a Rožnovské Bečvy. Hotel vznikl náročnou, ale citlivou rekonstrukcí budovy, jejíž historie sahá do 30. let 20. století.
Ubytování ve 24 komfortních pokojích světového standardu, moderní designové wellness, gastronomii, nekuřácké prostředí, bowling, squash, kadeřnictví, kosmetiku, masáže, solárium, fitness. Tuto pestrou paletu služeb nabízí hotel jako ideální místo pro odpočinek, relaxaci, sportovní vyžití nebo zábavu. Služby můžete využívat individuálně nebo ve formě zvýhodněných víkendových wellness pobytů.
Pokoje jsou vybaveny klimatizací, barevným televizorem se satelitem, internetem zdarma, telefonem s přímou volbou, přípojkou na PC, minibarem s výběrem alkoholických a nealkoholických nápojů, koupelnou s vanou nebo sprchovým koutem, vysoušečem vlasů a detektorem kouře.
 
Samozřejmostí je 24 hodinová služba recepce a hotelový servis – praní prádla, ranní buzení atd.
 
Hotel je zároveň vybaven i konferenčními prostory a technikou, která je připravena pro firemní klientelu.
Hotel má k dispozici vlastní parkoviště o kapacitě 50 míst. Cyklisté jistě ocení možnost bezpečného uschování kol při návštěvě letní zahrádky nebo při delším pobytu v hotelu, či ve vedlejší ubytovně.
Součástí hotelu Abácie je restaurace se salónkem, zimní zahrada, venkovní letní terasa, bar a společenský sál.
Hotel Abácie a jeho personál zajišťuje rauty, svatební hostiny a jiná přátelská či společenská setkání, dle vašich přání.
 
Hotelová snídaně je formou bufetu.
 
Služby stravovacího úseku jsou nabízeny hostům hotelu Abácie i široké veřejnosti.
Za relaxací a odpočinkem nemusíte cestovat do lázní. Wellness Abácie je ideální místo pro načerpání nové energie. Za doprovodu relaxační hudby, při romantickém osvětlení a obklopeni uklidňující vůní se ocitnete ve světě klidu, harmonie a zažijete pocit naprostého odpočinku a uvolnění.
Potřebujete uspořádat konferenci, školení, firemní prezentaci či společenské setkání? Obraťte se na nás! Nabídneme Vám adekvátní prostory i vhodnou techniku.

 
 

Mapa

Znojmo

Poznejte pohodlné a moderní prostředí hotelu Happy Star, který byl postaven roku 2005. Hotel se nachází v Hnanicích, 8 km od města ZnojmoNechte se okouzlit Národním parkem Podyjí nebo moravským vínem, sportujte či odpočívejte v našem wellness centru.

Praha 10 Benice

Park Holiday je rekreační komplex s nejširší nabídkou fitness a wellness služeb, hotelem s moderním kongresovým zázemím, salonem Vitalbody, jehož posláním je péče o zevnějšek, restaurantem a bary a řadou dalších služeb, které Vám zpříjemní pobyt.

Rychnov nad Kněžnou

April hotel Panorama je čtyřhvězdičkový hotel, který je situován na klidném místě na okraji města Rychnov nad Kněžnou v podhůří Orlických hor. Jedná se o rodinný wellness hotel s nadstandardním vybavením a příjemným personálem.

Jeseník

Nově zrekonstruovaný wellness & spa hotel se nachází v lázeňském městě Jeseník. Místo je vyhledávané nejen kvůli zdejším světově proslulým lázním, ale také pro unikátní klima a krásnou přírodu.

Patince

Wellness Hotel Patince je oázou pokoja a harmónie, kam môžete uniknúť pred stresom okolitého uponáhľaného sveta. U nás úplne vypnete a zabudnete na starosti, dokonale zrelaxujete svoje telo i dušu.