Hledat | Pokročilé vyhledávání
Navigace:  Úvodní stránka > Navštívili jsme > PARK HOLIDAY Congress Wellness Hotel
PARK HOLIDAY Congress Wellness Hotel
Květnového povstání 194
10300 Praha 10 Benice
Kontakt:
Tel:   +420 267 268 111
E-mail:   info@parkholiday.cz‎
PARK HOLIDAY Congress Wellness Hotel
PARK HOLIDAY Congress Wellness Hotel PARK HOLIDAY Congress Wellness Hotel PARK HOLIDAY Congress Wellness Hotel PARK HOLIDAY Congress Wellness Hotel PARK HOLIDAY Congress Wellness Hotel PARK HOLIDAY Congress Wellness Hotel PARK HOLIDAY Congress Wellness Hotel PARK HOLIDAY Congress Wellness Hotel PARK HOLIDAY Congress Wellness Hotel PARK HOLIDAY Congress Wellness Hotel
 

Skutečný odpočinek v přírodě na okraji Prahy

V polovině července jsme navštívili Park Holiday Congress & Wellness Hotel v Praze10 - Benicích, který vznik v roce 2007 jako součást rekreačního komplexu Park Holiday a za své architektonické pojetí získal prestižní ocenění „Stavba roku 2008“. Hotel je situován do velmi příjemného  prostředí malé vesničky na okraji Prahy. Po příjezdu do hotelu, jsme zaparkovali auto do podzemních garáží, které jsou velkým přínosem v letních tropických dnech ale i zimních měsících. Po vybalení osobních věcí jsme „suchou nohou“ šli přímo do recepce. Vstupní hala Vás okouzlí svým velmi milým a vtipným pojetím, kde Vás na první pohled upoutá obrovská dřevěná socha urostlého sportovce s knírkem (Gustav Frištenský), který jako kdyby říkal: „Ve zdravém těle zdravý duch“!

Slečny na recepci byly milé a poskytly nám veškeré informace k pobytu v hotelu. V celém hotelovém komplexu se objevují jednoduché přírodní prvky dřeva a skla, což působí pozitivně na Váš první dojem. Prostorný hotelový pokoj byl útulný s výhledem do přírody a tenisové kurty. Ocenili jsme také koupelnu s velkým sprchovým koutem. Večer jsme ještě stihli procházku po pěkném okolí hotelu. Cestou zpět jsme na recepci zamluvili tenisový kurt na následující ráno a odcestovali do Prahy za večerní zábavou. Cesta do centra Prahy Vám zabere na nejvýš 20 minut, pokud se rozhodnete cestovat vlastním vozem.

Následující den jsme vyzkoušeli venkovní tenisové kurty a opravdu Vás ranní sport nabije na celý den! Nebyli jsme jediní, koho raní sport zlákal ... Park Holiday disponuje hned několika kurty venkovními a v případě špatného počasí také zastřešenými kurty na tenis, ale i badminton nebo squash. Po sportovním výkonu jsme šli doplnit síly na snídani. Snídaně je servírovaná formou bohatého bufetu. Najdete zde různé druhy čerstvého slaného i sladkého pečiva, chlazený box se sýry, uzeninou, ale samozřejmě také se spoustou ovoce a zeleniny. Do hotelu jsme se vrátili na večeři v restaurantu Tetu Brissy. Restaurace nás okouzlila velmi příjemným prostředím, ochotným personálem a pestrým jídelním i nápojovým lístkem. Večer se nám ještě nechtělo zakončit a tak jsme se rozhodli navštívit bowlingové centrum. Usměvavý barman nás obsloužil a my jsme se bavili pohledem na bowlingové dráhy, kde se ještě odehrávala sportovní utkání.

Další den ráno jsme měli naplánovaného trenéra ve fitness centru, který nám vypracoval odborné schéma naší kondice. Po vyhodnocení jsme se přesunuli do skvěle vybaveného fitness centra, které Vám je k dispozici po celou dobu Vašeho pobytu. Po této proceduře jsme si šli ještě na chvíli odpočinout do bazénu a také do ClubWell zóny, kde je na výběr z mnoha druhů saun např. finské sauny, vario sauny či parní lázně. Časově neomezený vstup do fitness centra i wellness zóny je již zahrnutý do ceny ubytování. Odpočatí a nabití energií jsme mohli vyrazit na cestu domů.

Celkový dojem z tohoto krásného hotelu byl velmi příjemný. Atmosféra prostředí Vás nabudí ke sportu a zdravému životnímu stylu, ale zároveň zde naleznete klid a pohodu. Na toto místo se budeme vždy rádi vracet a poznávat další možnosti aktivního odpočinku a relaxace.

 
 

Mapa

Rychnov nad Kněžnou

April hotel Panorama je čtyřhvězdičkový hotel, který je situován na klidném místě na okraji města Rychnov nad Kněžnou v podhůří Orlických hor. Jedná se o rodinný wellness hotel s nadstandardním vybavením a příjemným personálem.

Jeseník

Nově zrekonstruovaný wellness & spa hotel se nachází v lázeňském městě Jeseník. Místo je vyhledávané nejen kvůli zdejším světově proslulým lázním, ale také pro unikátní klima a krásnou přírodu.

Praha 10 Benice

Park Holiday je rekreační komplex s nejširší nabídkou fitness a wellness služeb, hotelem s moderním kongresovým zázemím, salonem Vitalbody, jehož posláním je péče o zevnějšek, restaurantem a bary a řadou dalších služeb, které Vám zpříjemní pobyt.

Znojmo

Poznejte pohodlné a moderní prostředí hotelu Happy Star, který byl postaven roku 2005. Hotel se nachází v Hnanicích, 8 km od města ZnojmoNechte se okouzlit Národním parkem Podyjí nebo moravským vínem, sportujte či odpočívejte v našem wellness centru.

Patince

Wellness Hotel Patince je oázou pokoja a harmónie, kam môžete uniknúť pred stresom okolitého uponáhľaného sveta. U nás úplne vypnete a zabudnete na starosti, dokonale zrelaxujete svoje telo i dušu.