Hledat | Pokročilé vyhledávání
Navigace:  Úvodní stránka > O nás

O nás

logo GM company logo iKompas

Server WellnessHotely.eu patří do skupiny iKompas.cz - vše pro Váš volný čas , a provozuje ho společnost GMcompany. Do této skupiny patří další servery, především z oblasti ubytování a gastronomie. RomantickePobyty.eu, KongresovaCentra.eu, GolfHotely.eu atd.

Možnost spolupráce

V případě zájmu o spolupráci - články, odkazy, reklama - kontaktujte jednoho z manažerů projektu. Kontakt naleznete v sekci Kontakt.

Patince

Wellness Hotel Patince je oázou pokoja a harmónie, kam môžete uniknúť pred stresom okolitého uponáhľaného sveta. U nás úplne vypnete a zabudnete na starosti, dokonale zrelaxujete svoje telo i dušu.

Praha 10 Benice

Park Holiday je rekreační komplex s nejširší nabídkou fitness a wellness služeb, hotelem s moderním kongresovým zázemím, salonem Vitalbody, jehož posláním je péče o zevnějšek, restaurantem a bary a řadou dalších služeb, které Vám zpříjemní pobyt.

Rychnov nad Kněžnou

April Hotel Panorama je čtyřhvězdičkový hotel na klidném místě v Rychnově nad Kněžnou v podhůří Orlických hor. Rodinný wellness hotel s nadstandardním vybavením a příjemným personálem, jehož cílem je uspokojit i ta nejnáročnější přání hostů.

Znojmo

Poznejte pohodlné a moderní prostředí hotelu Happy Star, který byl postaven roku 2005. Hotel se nachází v Hnanicích, 8 km od města ZnojmoNechte se okouzlit Národním parkem Podyjí nebo moravským vínem, sportujte či odpočívejte v našem wellness centru.

Jeseník

Nově zrekonstruovaný wellness & spa hotel se nachází v lázeňském městě Jeseník. Místo je vyhledávané nejen kvůli zdejším světově proslulým lázním, ale také pro unikátní klima a krásnou přírodu.